Sportowcy i prasa o energetycznych i naturalnych batonach RawBite

Rawbite indywidualne racje żywieniowe

Duńskie siły zbrojne - indywidualne racje żywieniowe

RawBite jest jedynym batonem w polowych racjach żywieniowych Duńskich Sił Zbrojnych.

RawBite przetestowano w ekstremalnych warunkach. "The Sirius Patrol" (elitarna duńska jednostka wojskowa) sprawdził RawBite w bardzo niskich temperaturach Grenlandii, a Duńskie Wojsko w trudnych warunkach pustynnych Bliskiego Wschodu.

Ze względu na zawartość cukrów pochodzących tylko z naturalnych składników, baton RawBite utrzymuje konsystencję i smak bez względu na temperaturę.

Rawbite - Zdrowa żywność Roku 2011

Zdrowa żywność Roku

W 2011 roku RawBite otrzymał laur Zdrowej Żywności Roku przyznany przez duńską organizację sklepów ze zdrową żywnością - Danish Health Food Store Industry.

Rawbite w ELLE

Prestiżowa firma

W 2012 roku, w pierwszym numerze ELLE Magazine, ukazało się zdjęcie batonika RawBite Cashew, obok takich znanych marek jak Apple, Louis Vuitton, Moët & Chandon i Lancôme.
RawBite stał się modny i popularny.

Rawbite w Vogue

VOGUE wydanie brytyjskie

UK Vogue - Styczeń 2014

Rawbite w Vogue

Vogue wydanie japońskie

Vogue Japan - Styczeń 2014

Rawbite w Scan

Scan magazine

W 2013, w czerwcowym numerze magazynu linii lotniczych, "Scan Magazine", podróżni z Europy Północnej i Wielkiej Brytanii mogli poznać historię RawBite.

Pobierz cały artykuł tutaj

Rawbite i Field's Fashion Katalog

Field’s Fashion Catalogue ’Appetite for Fashion’

Kenneth Lagstrom o Rawbite

RAWBITE na szczycie

Po dotarciu na szczyt Mera Peak w Nepalu (6476 m), alpinista i poszukiwacz przygód Kenneth Lagstrøm mówi o RawBite następująco:

"Mogę powiedzieć tylko pozytywne rzeczy o RawBite. W smaku są dobre i jest ich duży wybór, co jest dla mnie bardzo ważne. Kiedy jestem w górach, staram się jeść RawBite co 2-3 godziny w celu utrzymania stałego poziomu energii - i w ten sposób uzyskać z niego jak najwięcej korzyści. Co więcej, chcę używać wyłącznie produktów, za które mogę ręczyć, tak jak za RawBite."

Hans-Kristian Vittinghus o Rawbite

Hans-Kristian Vittinghus - Badminton

"Często używam RawBite jako posiłek regeneracyjny po treningu. Nie zawsze mam ochotę na jedzenie czegokolwiek tuż po ćwiczeniach, ale wspaniały smak RawBite sprawia, że jest to o wiele łatwiejsze.

Poza tym, często używam RawBite podczas podróży. Jakość posiłków w samolocie jest często niska, więc kiedy jestem w podróży bardzo podoba mi się to, że mogę zjeść batonik, który jest nie tylko zdrowy, ale również świetnie smakuje.

Jeśli dla Ciebie ważne jest to co jesz i ma to być jak najbardziej naturalne i zdrowe a przy tym dobre w smaku, zdecydowanie polecam, aby spróbować RawBite."

Michael Strom o Rawbite

Michael Strom - thriathlonista

"Używam RawBite na co dzień oraz podczas zawodów, bo smak jest dobry a jakość składników jest najważniejsza.

Ponadto, ważne jest dla mnie to, że mogę ręczyć za produkty, których używam i nie mam problemu, aby zagwarantować aspiracje i jakość RawBite."

Michael Jensen o Rawbite

Michael Jensen - zawodnik Endurance

"RawBite są naprawdę dobre na utrzymanie cukru w mojej krwi na stałym poziomie i czuję, że mój organizm wykorzystuje i przekształca energię bardzo efektywnie.

Inną dobrą rzeczą w batonie RawBite jest to, że można go na przykład zabierać na przejażdżki rowerowe w 30 stopniach ciepła i się nie topi.

Jest to baton zawierający naturalne źródła energii, zdrowe, a nie sztucznie ulepszane. Oprócz tego, po prostu myślę, że naprawdę świetnie smakuje.”

Line Kruse o Rawbite

Line Kruse - Badminton

"Cieszę się tym, że RawBite jest moim posiłkiem na odzyskanie energii po codziennym treningu.

Szczególnie korzystam z batonów RawBite podczas gry w turniejach, bo wtedy wiem, że mogę dostarczy sobie energii w każdej chwili.

Wykorzystywanie tylko naturalnych i zdrowych składników wiele dla mnie znaczy a wiem, że mogę mieć pewność, że RawBite używa tylko tego rodzaju składników."

Anne-Mette Mortensen o Rawbite

Anne-Mette Mortensen - rowery górskie / wyścigi terenowe

"Zawsze używam RawBite jako przekąski między posiłkami, podczas treningów i w życiu codziennym.

Wielką siłą batonów RawBite jest fakt, że zawierają wyłącznie naturalne składniki, a wszystkie rodzaje smakują wyśmienicie.

Myślę, że zarówno sportowcy, jak i ludzie, którzy po prostu mają ochotę na przekąskę mogą skorzystać z RawBite.

Ponadto, wielkość RawBite jest genialna. Baton pasuje idealnie do kieszeni - Wiem, bo zawsze mam jednego."

Julie Houmann o Rawbite

Julie Houmann - Badminton

"Jestem bardzo świadoma tego co jem, zarówno w trakcie mojego treningu jak i w codziennym życiu i myślę, że RawBite jest fantastycznym produktem.

Jest dla mnie ważne, że RawBite są ekologiczne i naturalne - czyli bez żadnych dodatków. Co więcej, po prostu smakują wyśmienicie. "